přejít na hlavní menu přejít na hlavní menu

Kent Institute of Business and Technology

Sydney

Odborná škola v centru Sydney se specializací na kurzy Business Management a Information Technology.

odborné kurzy univerzitní kurzy

Max. / prům. počet studentů ve škole:

1075 / 520

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

30 / 25

Minimální věk:

 18 let

Národnostní složení studentů:

50% Asie,
25% Evropa
25% Jižní Amerika

Zastoupení ČR:

6%

Vybavení školy:

multimediální učebny s počítači na výuku IT, knihovna, centrum pro samostudium, počítačová učebna s přístupem na internet, společenská místnost s kuchyňkou

Přednosti školy:

cena, flexibilita studia, kvalitní kurzy IT, umístění v centru města

Délka lekce:

60 minut

Úvod

Kent Institute of Business and Technology (Kent Institute) byl založen v roce 1989. Během své existence se vyprofiloval v instituci specializující se na výuku kurzů se zaměřením na informační technologie a management. Kent Institute patří mezi středně velké školy specializující se na výuku pro zahraniční studenty, kde ročně studuje několik tisíc studentů z různých zemí světa. Škola je partnerem či členem asociací a organizací: VETAB, CIW, ANTA či ACS.

Lokalita

Škola má v současné době dva kampusy, umístěné v centru města. Informační technologie se vyučují na Bathurst Street, kde je také administrační zázemí školy. Business kurzy probíhají v kampusu na Kent Street. Obě školy jsou méně než 5 minut chůze z jedné z hlavních vlakových stanic Town Hall a kousek od centra zábavy Darling Harbour. Každá budova je speciálně vybavena pro daný typ studia tak, aby odpovídala potřebám studentů.

Kurzy a ubytování

Kent Institute nabízí kurzy Information Technology se zaměřením na Website Development a Digital Media Technologies. Dále kurzy Business, které zahrnují výuku managementu, marketingu a účetnictví nebo specializované kurzy na Marketing a Accounting. Výuka všech kurzů probíhá od pondělí do čtvrtka. Na výběr jsou ranní (9:00 - 13:00), a večerní kurzy (17:00 - 21:00). Je také možnost věnovat se studiu intenzivně dva dny a po zbytek týdne mít volno. Pokud zvolíte tuto variantu, výuka bude probíhat od 9 do 19 hodin a můžete si vybrat, jestli vašimi školními dny bude pondělí a úterý nebo středa a čtvrtek. Kent Institut nabízí také studium bakalářského programu Bachelor of Business nebo Accounting. Jedná se o tříleté studium, kdy každý rok je rozdělen do dvou semestrů. Pro ty, kteří by chtěli zvládnout studium rychleji, je tu možnost zkráceného dvouletého kurzu při zachování stejného počtu předmětů (24 předmětů), kdy každý rok musíte zvládnout místo dvou semestrů tři. Zájemci o studium bakalářeského programu mohou získat scholarship ve výši 20% ceny školeného. Ten je určen i těm, kteří se po absolvování VET kurzů rozhodnou pro studium bakalářeského programu. Všechny žádosti o scholarship jsou posuzovány jednotlivě. Ubytování škola studentům nezajišťuje, ale můžete využít nabídku Share Accommodation, kterou nabízí naše agentura. Jedná se o ubytování apartmánového typu ve dvoulůžkových pokojích. Apartmány se nachází přibližně 20 - 30 minut cesty vlakem od školy. V ceně je zahrnut transfer z letiště, který je při rezervaci toho typu ubytování povinný. 

Kent Institute of Business and Technology

Vyberte si pobyt

© 1999 - 2017 STUDYLINE s.r.o. - studium v zahraničí, Uhelný trh 9, 110 00 Praha 1,
tel.: 224 233 428, e-mail: info@studyline.cz, www.Australie-Studium.cz