přejít na hlavní menu
Cambridge International College

Cambridge International College

Melbourne, Perth

Škola s výukou angličtiny i odborných kurzů s centry v Melbourne a Perthu. Zvýhodněné ceny angličtiny v kombinaci s odbornými kurzy.

kurzy pro dospělé odborné kurzy univerzitní kurzy

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Melbourne: 500 / 400
Perth: 500 / 300

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

GE: 20 / 18

IELTS: 18 / 13

Odborné kurzy: 25 / 20

Minimální věk:

18 let

Národnostní složení studentů:

Melbourne: 55% Asie, 17% Evropa, 17% Jižní Amerika, 11% Ostatní
Perth: 39% Jižní Amerika, 33% Evropa, 18% Asie, 10% Ostatní

Zastoupení ČR:

Melbourne: 10%
Perth: 5%

Vybavení školy:

knihovna, moderní počítačové učebny s internetem, multimediální jazykové učebny, místnost pro volný čas vybavená stolním tenisem a kuchyňkou s možností přípravy jídla

Přednosti školy:

menší školy s velice přátelskou atmosférou, široká nabídka kurzů, umístění v centru města, Job Club

Délka lekce:

60 minut

Úvod

Cambridge International College (CIC) je menší škola s pobočkami v Perthu a Melbourne. Ve všech městech nabízí CIC jak studium angličtiny, tak odborných kurzů. Škola je známá svou vřelou a přátelskou atmosférou, stejně jako vysokou flexibilitou studijního programu. Studenti mají k dispozici moderní učebny a počítače. Ve škole vyučují kvalifikovaní lektoři s bohatými zkušenostmi. Skladba studentů, kteří jsou z celého světa, dává každému možnost získat nezapomenutelné zážitky. Pro své studenty pořádá CIC bohatý program aktivit a výletů, takže se mohou zdokonalovat v jazyce i mimo školní výuku. CIC je členem asociace NEAS.

Lokalita

Melbourne je druhé největší město Austrálie, s populací přes 4 milióny. Škola v Melbourne sídlí v centru města. V blízkosti školy je spousta parků. Perth je jediné velkoměsto na západním pobřeží Austrálie a má populaci přibližně 1,6 miliónu obyvatel. Škola v Perthu je umístěná v blízkosti samotného „srdce“ města, kde se nachází mnoho obchodů, restaurací, kin, divadel a zábavních podniků. Škola je snadno dostupná městskou hromadnou dopravou a její poloha umožňuje také snadný přístup ke atrakcím tohoto moderního města. 

Kurzy a ubytování

Na CIC můžete studovat jazykové kurzy General English, které jsou nabízeny v Perthu a také v Melbourne, kde jsou však pouze v kombinaci s odborným kurzem. V obou městech pak také můžete studovat English for Academic Purposes. Studenti mohou volit mezi ranní (Melbourne, Perth), odpolední (pouze v Melbourne) nebo večerní (pouze v Perthu) výukou v intenzitě 20 lekcí / týden + 5 extra lekcí, kde se můžete zaměřit na výslovnost, gramatiku, slovní zásobu a další. CIC pořádá pro své studenty Job Club, kde jim radí, jak nejlépe získat práci v Austrálii. Ve volném čase mohou studenti navštívit také například Conversation Club nebo Movie Club. CIC nabízí širokou škálu odborných kurzů. V Melbourne můžete vybírat z kurzů v oblasti Accounting, Managemet, Marketing a také bakalářské programy. V Perthu nabízí škola odborné kurzy v oblasti Hospitality, AccountingMarketing a Management. Školy zajišťují pro své studenty ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí, polopenzí nebo bez stravování a nabízejí pomoc se zajištěním ubytování v hotelích a ubytovnách.

© 1999 - 2019 STUDYLINE s.r.o., V Jámě 1, 110 00 Praha 1,
tel.: 224 233 428, e-mail:
info@studyline.cz, www.Australie-studium.cz