přejít na hlavní menu
English Language School in Sydney

English Language School in Sydney

Sydney, Melbourne, Brisbane

Škola v samém centru Sydney, Melbourne a nově i Brisbane. Kurzy ráno, odpoledne či večer, Work Club - asistence s hledáním práce - garance pěti pracovních nabídek. Týden angličtiny již za 210 AUD!

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

400 / 350

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

GE, BE: 18 / 14
Cambridge: 14 / 10

Minimální věk:

18 let

Národnostní složení studentů:

50% Asie
30% Jižní Amerika
10% Evropa
10% Ostatní 

Zastoupení ČR:

5%

Vybavení školy:

moderně vybavené učebny, velká společenská místnost s počítači a wifi, velká plazmová televize, několik kuchyněk s mikrovlnkami a lednicemi, knihovna

Přednosti školy:

přátelská atmosféra, poloha v centru města, kvalitní výuka za přijatelnou cenu, Work Club

Délka lekce:

60 minut

Úvod

Škola English Language School in Sydney (ELSIS) byla založena v roce 1991. Studenti oceňují kvalitní výuku s možností studovat ráno nebo večer, výborný národnostní mix a přátelskou atmosféru. Škola používá moderní učebnice, metodologii a techniky k dosažení co nerychlejších pokroků svých studentů. ELSIS nabízí také bohatý program aktivit a kulturních akcí.

Akční nabídka

5 + 1, 10 + 2, 15 + 3 týdny angličtiny zdarma. Platí pro všechny kurzy a pro zápisy ke studiu do 30. 6. 2017. 

Lokalita

Mezi hlavní přednosti školy ELSIS patří lokalita a cena. Sydney - škola sídlí na Kent Street v centru Sydney, jen 5 minut chůze od přístavu Circular Quay a Opery. V blízkosti školy je spousta obchodů, kaváren a klubů. Na známé pláže Bondi Beach a Manly Beach je to pouhých 15 a 40 minut. Melbourne - škola se nachází v nově zrenovované budově v centru města v blízkosti kaváren, restaurací, obchodů a městké dopravy. Studenti mají k dispozici moderně vybavené učebny s elektronickými tabulemi a pořítačové učebny. Brisbane - nejnovější škola ELSIS se nachází na Margaret Street, v centru města.  

Kurzy a ubytování

ELSIS nabízí kurzy od General English, přes angličtinu zaměřenou na přípravu ke studiu na univerzitě English for Academic Purposes, až po kurzy připravující k mezinárodně uznávaným zkouškám FCE, CAE  a IELTS. Všechny kurzy v Sydney, Melbourne i Brisbane probíhají v ranních, odpoledních i večerních hodinách. Studenti si tedy mohou sami vybrat, co jim bude lépe vyhovovat. Jedinou výjimkou jsou kurzy FCE a CAE, ty jsou pouze v ranních a odpoledních hodinách.  Výuka u všech kurzů probíhá od pondělí do pátku. Ranní výuka 8:15 - 12:30 hod., odpolední výuka 12:40 - 17:00 hod. a večerní výuka probíhá 17:10  - 21:30 hod.  V pátek mezi 9 - 16 hod. mají studenti možnost se zdarma zůčastnit workshopu, kde se mohou procvičit v jednom z nabízených témat: Public Speaking, Job Search, Interview, Telephone Techniques, Australian Workplace Culture, Business English a další. Škola svým studentům také pomáhá při hledání práce v tzv. Work Clubu - garance až pěti pracovních nabídek z oboru pohostinství, administrativa, úklid, zákaznický servis, obchod apod. Snahou školy je postarat se o své studenty ve všech směrech, tedy i v ubytování. Ubytování můžete zvolit v rodině, kde máte možnost procvičovat angličtinu s rodilými Australany.

© 1999 - 2018 STUDYLINE s.r.o., Uhelný trh 9, 110 00 Praha 1,
tel.: 224 233 428, e-mail:
info@studyline.cz, www.Australie-studium.cz