přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

STUDYLINE – nejlepší volba, když chcete do Austrálie


15 let zkušeností a tisíce studentů, kterým jsme pomohli splnit jejich sen – studovat v Austrálii. Profesionálně a zároveň s osobním přístupem. Přidejte se k nim! Vyberte si jako svého partnera pro studium v Austrálii STUDYLINE a využijte kompletní servis, který vám nabízíme. Nejen v Česku před odletem, ale i přímo na místě.   

Seminář zdarma – vaše cesta k informacím

Chybí vám informace a ztrácíte se při výběru lokality i školy? Připravili jsme pro vás speciální seminář. Prozradíme vám na něm osobní zkušenosti, rady, na co si dát pozor, i to, jak se vyvarovat častých problémů dřív, než přijdou.

Věnujeme vám tolik času, kolik bude třeba a zodpovíme vám všechny vaše otázky. Seminář je zdarma a pro všechny zájemce. Chcete se zúčastnit? Podívejte se do kontaktů, pak nám zavolejte a společně si domluvíme termín.

10 důvodů, proč si vybrat právě STUDYLINE:

  • U nás nikdy nezaplatíte víc, než jste sami schválili.
  • Garantujeme vám nejvýhodnější cenu pobytu v Austrálii. Nabídli vám jinde výhodnější cenu za stejný pobyt? Přijďte, my cenu dorovnáme a navíc vám dáme dárek.
  • Dodržujeme oficiální ceny australských škol, včetně zvýhodněných cen a speciálních nabídek. O akčních nabídkách vás navíc pravidelně informujeme.
  • Připravíme pro vás pobyt přímo na míru. Tak aby přesně odpovídal vašim přáním, potřebám a představám. Zakládáme si na osobním přístupu a zájemcům vždy věnujeme tolik času, kolik je potřeba.
  • Zdarma zajistíme kompletní servis při vyřizování pobytu – od komunikace se školou přes vyřízení víza, zajištění ubytování, letenky, pojištění až po asistenci při hledání práce po příletu.
  • Na cestu vám poskytneme 20 stránkový informační manuál se vším podstatným. Vtěsnali jsme do něj 15 let osobních zkušeností s dlouhodobými pobyty. I díky němu bude start v nové zemi jednodušší.
  • Pomůžeme vám i po příletu přímo v Austrálii. A to ZDARMA formou asistenčních služeb. Ujmeme se vás hned po příletu a zajistíme popříletové školení. Zdarma můžete využít i zázemí našich kanceláří – v Sydney, Brisbane a Perthu.
  • Nabízíme asistenci při hledání zaměstnání přímo v Austrálii. A to až do doby, než ho najdete. Následně vám pomůžeme i při vyřízení vrácení daně z příjmu.
  • Zajistíme vám ubytování – v hostitelských rodinách, studentských domech, hostelech i hotelech.
  • Postaráme se i o vaše příbuzné a přátele, až za vámi vyrazí. Pomůžeme jim zajistit letenky, víza i ubytování.


Přesvědčili jsme vás? Skvělé! Zavolejte nám, pošlete nám mail, nebo za námi přijďte do některé z našich kanceláří v Praze, Brně, Liberci a Plzni a společně dáme vašemu snu konkrétnější obrysy.

© 1999 - 2018 STUDYLINE s.r.o., Uhelný trh 9, 110 00 Praha 1,
tel.: 224 233 428, e-mail:
info@studyline.cz, www.Australie-studium.cz