přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Víza do Austrálie

Jste rozhodnutí studovat a pracovat v Austrálii? Gratulujeme, je to skvělé rozhodnutí, kterého nebudete litovat. Pro cesty do Austrálie mají Čeští a Slovenští občané vízovou povinnost. Je tedy třeba, abyste si před cestou do Austrálie požádali o správná víza. Austrálie rozděluje víza dle typů cest do Austrálie, či účelu za jakým do Austrálie jedete:

Pravidla studentských víz do Austrálie

Jak na studentská víza? Nejprve je dobré vědět, jak dlouho budete v Austrálii studovat a zároveň pracovat, podle toho volte druh víza. Víza platí vždy, maximálně 3 měsíce před zahájením studia v Austrálii a měsíc po skončení studia. Území Austrálie smíte během pobytu i studia opustit, ale pozor na dodržení docházky do školy, či kurzu. Nesmíte zameškat více jak 20% (například při studiu angličtiny).

Pokud si nejste jisti, co vše pro úspěšné získání víza do Austrálie správně připravit a co vše udělat, kontaktujte nás! Rádi Vám poradíme a pomůžeme Vám úspěšně získat vízum. Online formuláře žádostí o vízum do Austrálie můžete vyplnit na našich stránkách:

Jestli si nejste s něčím jisti, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme a pomůžeme!

Už máte vízum do Austrálie?

Až budete mít vše vyřízené a získáte vízum, máte obstaranou školu v Austrálii, pomalu se už začněte informovat a shánět po informacích, jak se v Austrálii hledá práce. Co vše je pro získání práce třeba znát a co Vás ještě čeká na místě. Až to ale všechno budete mít vyřízeno, budete si jen užívat to Vaše Australské dobrodružství.

Austrálie není tak moc byrokratická země, většina formalit tam je k vyřízení zhruba dvakrát rychleji, než v České republice. Pokud jste tedy zvyklí na nepříjemné obličeje úřednic a dlouhé doby vyřizování dokumentů, už nyní se můžete uklidnit. V Austrálii to takto nechodí. Všichni se na Vás usmívají a nic netrvá zbytečně dlouho.

Kontaktujte nás, pomůžeme Vám získat vízum do Austrálie!

© 1999 - 2018 STUDYLINE s.r.o., Uhelný trh 9, 110 00 Praha 1,
tel.: 224 233 428, e-mail:
info@studyline.cz, www.Australie-studium.cz