přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Zajišťování pobytů v Austrálii

Chystáte se do Austrálie? Nabízíme vám pomocnou ruku. Už od roku 1999 zajišťujeme nejen studium, ale pomůžeme vám i s hledáním práce. Zapomeňte na frustraci z množství informací a nulovém povědomí o tom, co vás čeká. Díky nám bude zařízení pobytu a studia v Austrálii hračka.

Ke splnění snu jsme pomohli tisícům mladých lidí díky osobním zkušenostem většiny našich konzultantů. Jsme tu, když si s něčím nevíte rady ať už ještě před odletem nebo přímo na místě.

Ozvěte se nám a společně připravíme studijní pobyt v Austrálii přesně podle vašich přání a možností, včetně těch finančních.

Naše služby před odletem

Naučíte se anglicky, poznáte jinou kulturu, seznámíte se se spoustou lidí. Zároveň vás ale před odletem čeká spousta zařizování. Od nás ale obdržíte komplexní servis zdarma.

Naše služby v Austrálii

Naše pomoc nekončí ani poté, co nastoupíte do letadla a vydáte se na dlouhou cestu. Našim klientům kryjeme záda i přímo na místě a to díky spolupráci s partnerskou agenturou v Sydney, Brisbane, Melbourne a v Perthu.

  • Už před odletem vás proškolíme, jak hledat práci. S hledáním práce v Austrálii vám pak pomůžeme i přímo na místě.
  • Pomůžeme vám s jakýmkoli problémem ať už se bude týkat ubytování, školy, vašeho zaměstnání… vždy vám podáme pomocnou ruku.
  • Vysvětlíme, jak je to v Austrálii s dopravou, jaký telefonní tarif pro vás bude nejvhodnější a mnoho dalšího.
  • Poradíme vám, jak po návratu řešit vrácení daní a dalších finančních částek, které jste jako zaměstnanec odváděl státu.
  • Zajistíme prodloužení studia, vyřízení nového víza i všechny administrativní úkony, které se s tím pojí.

Ještě pořád váháte? Podívejte se na reference od našich klientů. A pak se nám ozvěte. Rádi se s vámi sejdeme na osobní schůzce.

© 1999 - 2021 STUDYLINE s.r.o.