přejít na hlavní menu
Ability English

Ability English

Sydney, Melbourne

Jazyková škola v centru v Sydney a Melbourne s ranní a večerní výukou GE, IELTS a FCE. Unikátní je kurz Survivor English. Akce 1 týden výuky denního nebo večerního kurzu FCE, CAE nebo PET zdarma + zápisné zdarma!

kurzy pro dospělé

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Sydney: 600 / 400
Melbourne: 400 / 300

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

18 / 14

Minimální věk:

 16 let

Národnostní složení studentů:

Sydney: 37% Jižní Amerika, 35% Evropa, 25% Asie, 3% Ostatní
Melbourne: 36% Jižní Amerika, 37% Asie, 26% Evropa, 1% Ostatní

Zastoupení ČR:

Sydney: 5%
Melbourne: 3%

Vybavení školy:

moderně vybavené učebny, projektor, počítače s internetem zdarma, společenská místnost, kuchyně, stůl na ping pong

Přednosti školy:

kvalitní výuka, ranní a večerní kurzy, unikátní kurzy zaměřené na komunikaci, výborné národnostní složení studentů, bohatý program aktivit

Délka lekce:

60 minut

Úvod

Ability English patří mezi školy s přátelskou atmosférou a kvalitní výukou angličtiny v moderně vybavených třídách. Kurzy jsou vedeny kvalifikovanými lektory s dlouholetými zkušenostmi, kteří se snaží s individuálním přístupem co nejvíce rozvíjet jazykové schopnosti studentů. Škola má dvě pobočky v Sydney a Melbourne, kde se setkávají studenti z více než padesáti zemí světa. Pro své studenty škola organizuje spoustu aktivit, při kterých mohou zlepšovat své komunikační dovednosti.

Lokalita

Sydney - škola se nachází v moderní budově v centru města na Quay Street poblíž hlavního nádraží, nákupního centra a Victoria Park. Melbourne - škola je umístěná v centru města na Swanston Street v blízkosti parku a Yarra River. V okolí najdete řadu obchodů, restaurací a zastávek místní dopravy.

Kurzy a ubytování

Ability English nabízí ranní a večerní kurzy obecné angličtiny General English o intenzitě 20 + 3 lekce / týden. Výuka probíhá od pondělí do čtvrtka. V pátek mají studenti možnost se zdokonalit v dalších 3 lekcích. Učitelé se v nich zaměřují na konverzaci, rozšiřování slovní zásoby nebo volí zábavnou formu výuky jako je sledování filmů, hraní her, poslech hudby atd. Kurz General English Evening probíhá ve večerních hodinách od pondělí do pátku. 3 volitelné lekce probíhají v pátek v dopoledních hodinách jako u klasické General English. Na Ability English můžete také studovat kurzy zakončené mezinárodně uznávanými zkouškami IELTS, FCE a CAE (20 + 3 lekce / týden). Kurz IELTS je nabízen v ranních i večerních hodinách. Kurz CAE je možno studovat ve večerních hodinách pouze v Sydney. Dále škola nabízí akademickou angličtinu English for Academic Purposes (20 + 3 lekce / týden). Unikátní je také kurz Survivor English (20 + 3 lekce / týden), který se zaměřuje na mluvení v běžných životních situacích, komunikaci s rodilými mluvčími, mezikulturní komunikační dovednosti a posílení sebedůvěry při mluvení. Výuka probíhá interaktivní formou se zpětnou vazbou učitele.  Večerní kurzy probíhají na školách od 17:00 do 21:30 hod. od pondělí do pátku. Studenti mohou také navštěvovat každý týden Job Club, kde se dozví, jak sestavit CV, připravit se na pohovor, jak hledat pracovní pozice, atd. Ubytování škola zajišťuje v hostitelských rodinách a v tzv. Share Houses, jejichž ceny jsou na vyžádání. V Melbourne škola zajišťuje ubytování také v rezidenci, která se nachází pouhých 10 min chůze od školy.

© 1999 - 2019 STUDYLINE s.r.o., V Jámě 1, 110 00 Praha 1,
tel.: 224 233 428, e-mail:
info@studyline.cz, www.Australie-studium.cz