přejít na hlavní menu
Australian Pacific College

Australian Pacific College

Sydney, Sydney Manly, Sydney Bondi, Brisbane, Melbourne, Gold Coast

Jazyková a odborná škola se třemi centry v Sydney (City, Bondi, Manly), Brisbane a Melbourne. Akční nabídka - 12 týdnů studia angličtiny za 2500 AUD nebo první dva termy odborných kurzů za 2500 AUD. Platí pro všechny pobočky školy APC.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele odborné kurzy

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Sydney: 2500 / 1600
Sydney Manly: 450 / 400
Sydney Bondi: 550 / 450
Brisbane: 280 / 200

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

Kurzy angličtiny:  18 / 14   
Odborné kurzy:  45  / 30

Minimální věk:

dospělí: 18 let
junioři: 9 - 12 let
English for High School: 12 let

Národnostní složení studentů:

Sydney: 32% Evropa, 30% Asie, 28% Jižní Amerika, 6% Severní Amerika, 4% Ostatní
Sydney Manly: 32% Evropa, 30% Jižní Amerika, 26% Asie, 8% Severní Amerika, 4% Ostatní
Sydney Bondi: 45% Evropa, 30% Jižní Amerika, 15% Asie, 6% Severní Amerika, 4% Ostatní
Brisbane: 40% Evropa,  30% Jižní Amerika, 15% Asie, 8% Severní Amerika, 7% Ostatní

Zastoupení ČR:

Sydney, Sydney Bondi: 5%
Sydney Manly, Brisbane: 2%

Vybavení školy:

součástí vybavení školy je multimediální centrum, počítače s přístupem na internet, Wi-Fi, společenská místnost pro studenty, kuchyňka

Přednosti školy:

flexibilita rozvrhů, Job Assistance Service, výborná poloha školy v centru Sydney a na Manly, skvělé ceny, přátelská atmosféra, kvalifikovaní a  příjemní učitelé

Délka lekce:

60 minut

Úvod

Australian Pacific College (APC) byla založena v roce 1994 a během své existence se zařadila mezi školy zajišťující výuku angličtiny a odborných kurzů.  Každoročně se vzdělává na této škole 5000 studentů z více než  70 zemí. APC je členem několika organizací a asociací, např. NEAS, EA, ACPET či VETAB. APC jako jedna z mála škol v Austrálii umožňuje společné studium angličtiny rodičů a dětí. Kurzy angličtiny zajišťuje sesterská společnost English Unlimited.

Akční nabídka

Kurzy angličtiny za AUD 2500  / 12 týdnů (AUD 208 / týden). Další týdny za AUD 210 / týden. Večerní kurzy v Melbourne Brisbane za AUD 180 / týden!

Odborné kurzy Project Management, Leadership and Management a Marketing and Communication na 6 a více Termů (min. 1,5 roku studia) za AUD 2500  / semestr (AUD 1250 / Term).

Lokalita

Škola APC má v centru Sydney tři budovy, pouhých pár minut chůze ze stanice Wynyard, kde probíhá výuka angličtiny (ranní a večerní) i odborných kurzů. Sydney Opera House nebo Harbour Bridge jsou jen na dosah, stejně jako mnoho knihoven, muzeí, obchodů a kaváren. Další škola APC v Sydney je na Manly poblíž proslulé pláže Manly Beach v ulici Sydney Road.  Také pátá budova školy v Sydney se nachází v atraktivní lokalitě na Bondi Junction, nedaleko známé a oblíbené pláže Bondi. Svůj kampus má APC také v centru Brisbane na Queen Street Mall, což je nejrušnější ulice ve městě, plná obchodů a restaurací. V Brisbane působí škola APC pouze s nabídkou odborných kurzů, kurzy angličtiny zajišťuje sesterská škola English Unlimited. Nově otevřená škola v Melbourne se nachází v centru města na Lonsdale Street poblíž vlakového nádraží. V blízkosti najdete knihovnu, univerzitu a také mnoho obchodů, barů a restaurací.

Kurzy a ubytování

Kurzy angličtiny zajišťuje pro APC sesterská škola English Unlimited. Vybrat si můžete z kurzů General English, Business English, IELTS v Sydney a Brisbane. Kurzy GE a IELTS je možné studovat i ve večerních hodinách. Denní kurzy probíhají od po do čt a v pá je možnost navštěvovat volitelné lekce. Večerní kurzy probíhají od po do pá 16:30 - 20:30h. V Sydney City a nově také v Brisbane a Melbourne probíhá studium General English podle nové moderní výukové metody Everyday English.  Tato metoda pomáhá studentům k snadnějšímu začlenění do běžného života v Austrálii. Plán studia je přizpůsoben podle konkrétních znalostí každého jednotlivce. Přípravu na cambridgeský certifikát FCE nabízí škola v Brisbane. Nabídka odborných kurzů zahrnuje různé kvalifikace v oborech Business, Management, Marketing, Accounting, Travel and Tourism, Systems Analysis and Design a Hospitality. Velice příjemný a flexibilní je studijní rozvrh odborných kurzů, při kterém je docházka ve dvou až třech dnech za týden a u většiny kurzů můžete volit ranní nebo večerní výuku. Po ukončení studia Diploma nebo Advanced Diploma APC zprostředkovává přestup na několik partnerských univerzit v Austrálii. Stejně tak je vstupní branou na univerzitu kurz English for Academic Purposes. Škola také nabízí svým studentům zdarma tzv. Job Assistance Service, tedy pomoc při hledání práce - asistence při vypracování CV a motivačního dopisu, tipy pro zvládnutí pohovoru, atd. APC organizuje pro své studenty různé víkendové výlety a aktivity a také má svůj fotbalový tým a účastní se ELSA League turnajů. Škola zajišťuje ubytování v hostitelských rodinách. V Brisbane je možné ubytování i ve Student Apartment.

© 1999 - 2019 STUDYLINE s.r.o., V Jámě 1, 110 00 Praha 1,
tel.: 224 233 428, e-mail:
info@studyline.cz, www.Australie-studium.cz