přejít na hlavní menu
Kaplan International English Perth

Kaplan International English Perth

Perth

Celosvětový lídr v jazykovém vzdělávání. Kvalitní výuka, moderně vybavené učebny a vlastní učebnice. Široká nabídka kurzů i společenských aktivit.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

360 / 280

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 13

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

30% Jižní Amerika
30% Evropa
25% Asie
5% Afrika
10% Ostatní

Zastoupení ČR:

9%

Vybavení školy:

recepce, prostorné učebny s klimatizací a interaktivními tabulemi, multimediální vybavení, studovna a knihovna, počítačová učebna s wifi,  společenská místnost s mikrovlnkou a nápojovým automatem, terasa

Přednosti školy:

atraktivní lokalita školy v centru města s dobrou dopravní dostupností, moderně vybavené učebny, široká nabídka kurzů, vlastní učebnice, večerní kurzy, bohatý program mimoškolních sportovních i kulturních aktivit, Job Club

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Člověk se tu nejen perfektně naučí anglicky, ale navíc se i báječně opálí. Aby také ne – Perth je pobřežní město, jehož chloubou jsou krásné bílé pláže, a kde svítí slunce 3000 hodin ročně. Není divu, že si pro studium v Austrálii vybírá pobočku Kaplan International English (KIE) v Perthu stále více studentů. KIE v Perthu je jednou ze sedmi poboček této celosvětově uznávané a respektované jazykové školy v Austrálii. Po celém světě pak má tato vzdělávací instituce více než 45 akreditovaných škol a vydat se s ní za studiem angličtiny můžete do osmi anglicky mluvících zemí. Ročně těmito školami projde zhruba 70 tisíc studentů – což z KIE dělá jednoho z celosvětových lídrů. Ostatně více o Kaplan International English v Austrálii najdete zde.

Akční nabídka

Večerní kurzy v Perthu za AUD 220 / týden.

O škole

Moderní dvoupatrovou budovu s originálním proskleným průčelím, ve které pobočka KIE v Perthu leží, nepřehlédnete. Škola leží v širším centru města, nicméně na jedné z hlavních tříd – poblíž od oceánu a v perfektním dosahu městské dopravy. Doprava v centru Perthu je zdarma. Samotná budova pak ukrývá 17 klimatizovaných světlých a prostorných učeben, které poskytují zázemí v průměru 13 studentům v rámci jednoho kurzu. Standardním vybavením učeben jsou CD přehrávače, dokovací stanice pro iPod, projektory a televizory – vše pro interaktivní a zábavnou výuku, na které si KIE zakládá.

Budova ukrývá místa pro studium i pro odpočinek

Škola se nově může pochlubit zmodernizovanou počítačovou učebnou, jež je studentům volně přístupná. Samozřejmostí je vysokorychlostní připojení k internetu, v počítačích nainstalované studijní programy, přístup k databázím, obsáhlá knihovna a WIFI pro ty, kteří preferují vlastní notebook. Klidné místo pro odpočinek, pobavení se se spolužáky i pro načerpání nové energie pak představuje velká společenská místnost – s jídelním a nápojovým automatem i s mikrovlnnou troubou. Občas se právě tady pořádají oslavy a večírky.

Co s volným časem? V Perthu se nudit nebudete!

KIE si zakládá na širokém spektru společenských a sportovních aktivit, které pro své studenty organizuje. V Perthu jsou pravidelně na programu hodiny plážového volejbalu a fotbalu, lekce surfování, ale i výjezdy fanoušků fotbalu na zápasy Australian Football League. V nabídce volnočasových aktivit najdete i filmové noci, společný bowling s ostatními studenty, cyklistické výlety, ale i organizované cesty za poznáním okolí. Člověk tak neustále zlepšuje svou angličtinu, není sám, nenudí se, ale naopak navazuje nová přátelství. 

Lokalita

Perth je klidnější město s velkým množstvím obchodů, galerií a kaváren. Škola leží v části West Perth, na místě, které je velmi snadno dostupné veřejnou dopravou, v blízkosti zelené oázy Kings Park, v lokalitě, kde najdete spoustu příjemných kaváren i špičkových restaurací. Zároveň okolí školy nabízí spoustu možností pro nákupy i pro mimoškolní sportovní aktivity. 

Kurzy a ubytování

Kaplan International English je mezinárodní škola s více než 40letou tradicí. Výuka angličtiny na jejích pobočkách probíhá na světové úrovni, a to díky vlastním učebnicím, které škola používá od roku 2012, ale i díky zkušeným lektorům, kteří výuku vedou interaktivní a zábavnou formou. KIE je také členem asociací NEAS a EA.

Jaké kurzy Kaplan International English v Perthu nabízí?

Nabídka kurzu v KIE Perth je široká a uspokojí potřeby většiny studentů – ať už těch, kteří se chtějí „jen“ zlepšit v komunikaci, nebo těch, kteří se připravují na mezinárodní jazykové zkoušky. Kromě klasických výukových lekcí se studenti věnují i samostudiu, ve kterém jim pomáhají jak moderní výukové materiály, tak interaktivní programy.  Intenzita výuky je u kurzů obecné angličtiny (tzv. General English) 20 obecných lekcí, 8 volitelných lekcí (kdy studenti vybírají z Vocabulary, Current Affairs, Local Culture nebo Business English) a 7 lekcí strukturované samostudia v týdnu. V nabídce jsou i dlouhodobé programy se zaměřením na akademickou angličtinu.  Kurzy lze studovat ve dvou časech - ranní od 08:15 - 12:15 + K+ Extra, a večerní od 17:15 - 21:30. V Perthu jsou to kurzy IELTS a General English. Specialitou KIE v Perthu je potom kurz Demi Pair určený pro dívky starší 18 let, který je postavený na kombinaci studia a práce au-pair. Dívka pak má po prvních čtyřech týdnech bydlení a plnou penzi v rodině zdarma. Kromě toho při KIE v Perthu funguje i Job Club, jehož cílem je studentům usnadnit hledání práce. Jeho pracovníci tak fungují jako mentoři při psaní životopisu nebo motivačního dopisu i jako rádci před pracovním pohovorem.

Kurzy vyučované na KIE v Perthu:

 • General English
 • General English Evening
 • Intensive Business English
 • Příprava na zkoušku IELTS
 • IELTS Evening
 • Příprava na Cambridge Exams FCE a CAE
 • English for Academic Purposes
 • Intensive Academic Semester
 • Soukromé lekce one to one

Další služby:

 • University Placement Service
 • Demi-Pair Placement Service
 • Job Club
 • Study Tour Programmes

Jak vypadá ubytování v Perthu?

Při studiu angličtiny v Perthu mohou studenti využít možnosti ubytování v hostitelské rodině, vybrat si některý ze studentských hostelů, případně si ubytování najít na vlastní pěst. Každá z možností má svá pro a proti. Život v hostitelské rodině s sebou na jednu stranu nese příjemný komfort a zázemí, na straně druhé ale menší míru svobody. Student je členem rodiny, ale zároveň jejím hostem. V hostelu má větší míru svobody, žije ve skupině dalších studentů, ale musí se o sebe více starat. KIE v Perthu nabízí pro studenty starší 18 let ubytování ve třech hostelech. V City Youth Hostel, který je umístěný do krásné a nově zrekonstruované art deco budovy v srdci města. V Governor Robinsons Backpackers, tedy ve zmodernizované budově z roku 1903. A konečně v Townsend Lodge, hostelu jen 15 minut autobusem od školy. Bydlet je možné na jednolůžkových, dvoulůžkových i vícelůžkových pokojích. Hostely mají 24hodinovou recepci, vybavenou kuchyňku, společenskou místnost a WIFI připojení. Pro všechny pak platí, že je to z nich maximálně 10 minut chůze na zastávku, ze které jezdí bezplatné autobusy do školy.

© 1999 - 2021 STUDYLINE s.r.o.