přejít na hlavní menu
Kaplan International English Sydney Manly

Kaplan International English Sydney Manly

Sydney Manly

Celosvětový lídr v jazykovém vzdělávání. Kvalitní výuka, moderně vybavené učebny a vlastní učebnice. Široká nabídka kurzů i společenských aktivit.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

300 / 200

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 13       

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

40% Evropa
35% Jižní Amerika
20% Asie
5% Ostatní

Zastoupení ČR:

12%

Vybavení školy:

multimediální knihovna, centrum pro samostudium, počítačové učebny s přístupem na internet, wifi, společenská místnost, hudební nástroje, klimatizované učebny s interaktivními tabulemi, terasa s výhledem na pláž

Přednosti školy:

atraktivní lokalita školy v podstatě přímo na pláži Manly Beach, výhled na pláž z učeben, moderně vybavené učebny, skvělá nabídka sportů a aktivit, výborné reference od studentů, večerní kurzy angličtiny, Job Club

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Strávit několik hodin intenzívní výukou angličtiny a pak otevřít dveře, udělat pár kroků a druhou polovinu dne prožít na jedné z nejkrásnějších pláží světa? Proč ne. Pokud si pro studium v Austrálii vyberete pobočku Kaplan International English (KIE) v Sydney Manly, bude to realita. KIE v Manly je jednou ze dvou poboček této respektované mezinárodní jazykové školy v Sydney. Studenti se tu dočkají zázemí instituce s více než sedmdesátiletou historií a pobočkami ve více než 40 destinacích světa. KIE tak nabízí kombinaci kvalitního a moderního přístupu k výuce jazyků a exkluzivní lokality. Více o Kaplan International English v Austrálii zde

O škole

Pobočka KIE v Sydney Manly se v roce 2011 přestěhovala na jednu z nejatraktivnějších adres v celém Sydney – do třípatrové budovy, jež leží jen pár metrů od slavné Manly Beach, konkrétně v její části zvané South Steyn. A část učeben, jimiž škola disponuje, tak nabízí výhled přímo na pláž. K pohodě a spokojenosti studentů tady přispívá i rozlehlá terasa v nejvyšším patře, jež je vybavená pohodlným dřevěným nábytkem, a kde studenti často a rádi tráví společně volné chvíle.

Sydney Manly – moderní učebny i příjemná terasa

Učeben je v KIE v Sydney Manly patnáct a všechny jsou nejen plně klimatizované, ale i moderně zařízené tak, aby v nich mohla probíhat plnohodnotná výuka. V každé je bílá interaktivní tabule a také audio a video přehrávače a projektory. Kromě učeben pak škola nabízí zázemí moderní multimediální knihovny s přístupem k mnoha studijním pramenům. Studentům je dále k dispozici počítačová učebna s 20 počítači a vysokorychlostním připojením k internetu. Pokud máte svůj vlastní notebook, pak můžete využít wifi připojení.

Volný čas – užijte si výlety i netradiční sporty

KIE je vyhlášená pestrou paletou sportovních a společenských aktivit, které pro své studenty připravuje. Každý měsíc se na příslušné nástěnce objevuje seznam společenských akcí a výletů pořádaných po Sydney a jeho okolí, na které se studenti mohou přihlásit. Pobočka v Sydney Manly navíc využívá své atraktivní polohy, studenti tak mohou během svého studia a pobytu absolvovat třeba kurz surfování přímo na proslulé Manly Beach, mohou si vyzkoušet potápění, plachtění a další vodní a plážové sporty. Nedaleko školy se potom nachází The Wharf Bar, kde už tradičně probíhají první společné akce nových spolužáků.

Lokalita

Oblast Manly leží severovýchodně od centra Sydney a trajektem z přístavu v centru se sem dopravíte asi za půl hodiny. Výstupním místem je Manly Wharf Ferry Terminal, u kterého začíná i ulice Corso, jedna z hlavních ulic, jež je plná obchodů, příjemných restaurací, barů a bister. Pláž Manly pak omývají vody Pacifiku a pokrývá světlý písek. Není proto divu, že právě do této oblasti utíká spousta Australanů před každodenním stresem.  Jde o ideální místo pro strávení pohodového studijního pobytu.

Manly

Kurzy a ubytování

Kaplan International English je mezinárodní jazyková škola, jež působí v osmi anglicky hovořících zemích. KIE je členem asociací NEAS a EA a od roku 2012 používá pro všechny jazykové úrovně při výuce své vlastní učebnice. KIE si zakládá na tom, že má ve svých řadách jen opravdu kvalifikované lektory, kteří vedou své hodiny atraktivním způsobem a zároveň tak, aby studenti dosáhli maximálního pokroku.

Jaké typy kurzů škola nabízí?

KIE v Sydney Manly je možné studovat v několika různých jazykových programech – od běžných kurzů General English po kurzy přípravné, jež slouží jako příprava na mezinárodní jazykové zkoušky. Obrovskou výhodou je flexibilita některých kurzů, kdy studenti mají možnost výběru mezi ranní a večerní výukou. Oblíbené kurzy General English probíhají v intenzitě 28 lekcí za týden, kdy 20 lekcí připadá na obecnou výuku, 8 lekcí je volitelných - Specific Skills Lessons (student si vybírá z Vocabulary, Current Affairs, Local Culture nebo Business English) a 7 lekcí připadá na samostudium. Mezi dlouhodobé programy patří program Academic Semester. V Sydney Manly funguje take tzv. Job Club, který nabízí asistenci při hledání zaměstnání. Pomohou vám tady se sepsáním životopisu, motivačního dopisu a nabídnou i tipy, jak uspět při pohovoru.

Kurzy vyučované na KIE v Sydney Manly:

  • General English
  • General English Evening
  • Příprava na Cambridge Exams FCE a CAE
  • Příprava na zkoušku IELTS
  • Intensive Academic Semester
  • English + Surfing  - tento kurz není k dispozici pro držitele studentských víz
  • Soukromé lekce one to one

Další služby:

  • University Placement Service
  • Study Tour Programmes
  • Job Club

Jakou podobu má ubytování?

Ubytování studentů je možné formou bydlení v hostitelských rodinách, ve kterých mají základní zázemí včetně stravy. Studenti tu obvykle bydlí v samostatném pokoji a účastní se běžného života v rodině. Studenti, kterým už bylo osmnáct let, pak mohou bydlet v partnerských hostelech v jedno i vícelůžkových pokojích. V případě hostelu Bunkhouse jde o finančně nenáročné bydlení v přátelské atmosféře jen kousek od pobřeží a pár minut od školy. YHA-Beach House leží v kouzelném plážovém prostředí, zhruba 25 minut jízdy autobusem od školy a nabízí sdílené bydlení v mezinárodní skupině studentů.

© 1999 - 2018 STUDYLINE s.r.o., Uhelný trh 9, 110 00 Praha 1,
tel.: 224 233 428, e-mail:
info@studyline.cz, www.Australie-studium.cz