přejít na hlavní menu
Navitas English

Navitas English

Sydney, Sydney Bondi, Sydney Manly, Perth, Brisbane, Darwin

Navitas English je kvalitní a uznávaná škola. Využijte zvýhodněné ceny večerních kurzů!

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Sydney: 450 / 350
Sydney Bondi: 350 / 250
Sydney Manly: 315/ 250
Perth: 400 / 350
Brisbane: 350 / 250
Darwin: 120 / 80

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

General English: 18 / 15
Cambridge: 16 / 12

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

Sydney: 58% Asie, 17% Jižní Amerika, 9% Evropa, 16% Ostatní
Sydney Bondi: 55% Evropa, 24% Asie, 20% Jižní Amerika, 1% Ostatní
Sydney Manly: 42% Jižní Amerika, 38% Evropa, 18% Asie, 2% Ostatní
Perth: 44% Asie, 31% Jižní Amerika, 22% Evropa, 3% Ostatní
Brisbane: 48% Asie, 28% Jižní Amerika, 15% Evropa, 9% Ostatní
Darwin: 81% Asie, 7% Evropa, 3% Jižní Amerika, 9% Ostatní
 

Zastoupení ČR:

Sydney, Sydney Bondi, Sydney Manly: 5%
Perth, Brisbane, Darwin: 1%

Vybavení školy:

ve všech centrech je samozřejmostí knihovna, jazyková posluchárna, učebna pro samostudium, počítačová učebna s přístupem na internet, WiFi, společenská místnost s kuchyňkou

Přednosti školy:

dlouhá tradice, velmi spokojení studenti, výborné národnostní složení studentů, široká nabídka kurzů, kurzy pro učitele angličtiny a mládež, kvalifikovaní učitelé, klub MyJob

Délka lekce:

60 minut

Úvod

Škola Navitas English byla založena v roce 1981 a patří mezi kvalitní a největší soukromé jazykové školy v Austrálii. Škola je známá širokou nabídkou kurzů angličtiny, kvalifikovanými lektory, velice příznivým národnostním složením a spokojeností studentů, kteří na Navitas English přijíždějí z více než 45 zemí světa. Škola je členem několika organizací a asociací, které spojují nejlepší školy v zemi, např. ELITE, NEAS, EA nebo IALC.

Lokalita

V Sydney má Navitas English učebny ve dvou lokalitách a studenti tak mají
možnost vybrat si, zda dají přednost studiu v centru města, či v blízkosti známé pláže Manly Beach. Obě lokality jsou snadno dostupné a jsou hojně navštěvované turisty, což studentům přináší více pracovních příležitostí přímo v okolí školy. Navitas v Perthu má dvě školy, které sídlí v oblasti Northbridge, v Newcastle Street a Aberdeen Street. Tato část města je označována za centrum uměleckého a nočního života. I Perth se může chlubit nádhernými plážemi a nespočtem možností jak strávit volný čas. V Brisbane se škola nachází v centru města na Ann Street, asi 2 bloky od hlavního nádraží. Brisbane patří mezi nejslunečnější australské destinace a studenti rádi vyráží na celodenní výlety na Gold Coast, který je vzdálený asi 1 hod. cesty vlakem. Studenti, kteří zvolí Navitas v Darwinu, zažijí opravdové tropické klima s průměrnými teplotami 30° po celý rok. Škola je součástí kampusu Charles Darwin University a každodenní kontakt s australskými studenty je tak velkou předností této školy. Studenti Navitas navíc mají přístup do všech univerzitních zařízení jako je knihovna, tělocvična, kavárna a bar. Kampus je vzdálen asi 2 minuty od pobřeží a 12 minut od centra Darwinu.

Kurzy a ubytování

Navitas English zajišťuje nejširší nabídku kurzů. Kromě kurzů General English lze na školách studovat přípravné kurzy na cambridgeské zkoušky FCE, CAE a CPE, přípravné kurzy na zkoušky IELTS. Možností je i kurz akademické angličtiny Academic English. Součástí kurzů General English je také e-learning integrovaný do učebních materiálů a zaměřující se na čtení, poslech a psaní.   Po dobu studia na škole Navitas můžete být také členem klubu MyJob, což Vám umožní přístup do databáze zaměstnavatelů a plnou podporu školy při hledání zaměstnání. Pro své studenty škola zajišťuje ubytování v hostitelských rodinách, a to v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s polopenzí.

© 1999 - 2021 STUDYLINE s.r.o.