přejít na hlavní menu
South Australian College of English

South Australian College of English

Adelaide, Hobart, Whitsundays, Melbourne

Jazyková škola s centry v lokalitách, ve kterých narazíte na české studenty jen zřídka. Akční nabídka 5 + 1 týden studia zdarma! Platí pro všechny školy SACE do 21.12.2018!

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory kurzy pro učitele

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Adelaide: 200 / 150
Hobart: 65 / 35
Whitsundays: 90 / 45

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

General English:    15 / 12 
Cambridge:           12 / 10

Minimální věk:

18 let

Národnostní složení studentů:

Adelaide: 40% Asie, 30% Evropa, 15% Jižní Amerika , 15% Ostatní
Hobart: 35% Asie, 35% Evropa, 15% Jižní Amerika, 15% Ostatní
Whitsundays: 40% Asie, 35% Evropa, 20% Jižní Amerika, 5% Ostatní

Zastoupení ČR:

5%

Vybavení školy:

knihovny, jazykové posluchárny, počítačové učebny s přístupem na internet, společenské místnosti s kuchyňkou, v Hobartu je u školy zahrada pro relaxaci mezi lekcemi

Přednosti školy:

spokojení studenti, poloha škol, kvalifikovaní lektoři s osobním přístupem, volný vstup do státní knihovny, moderní vybavení, možnost přestupu mezi školami, složení studentů

Délka lekce:

60 minut

Úvod

South Australian College of English (SACE) byla založena v roce 1987 a je nejstarší jazykovou školou v Adelaide. Díky vysoké kvalitě výuky a profesionalitě škola získala mezinárodní renomé. Úspěch v Adelaide vedl majitele školy k otevření škol v Hobartu na Tasmánii a na Whitsundays v Queenslandu. Na SACE studují studenti z více než 25 zemí světa.

Akční nabídka

5 + 1 týden angličtiny zdarma! Platí pro všechny školy SACE do 21.12.2018!

Lokalita

Adelaide je město s více než milionem obyvatel, ale přesto velice poklidné, s mnoha příležitostmi kulturního a sportovního vyžití. Historická budova školy je nově zrenovovaná a nachází se v centru města, pouhých 10 minut od obchodů, restaurací, kaváren, veřejné dopravy nebo krásných parků. Hobart, druhé nejstarší město v Austrálii, je hlavním městem Tasmánie. Žije zde asi 200 tisíc obyvatel. Je ideálním místem pro studium spojené s cestováním a poznáváním překrásné divoké přírody Tasmánie. Škola sídlí v krásné historické budově a je obklopena vlastní zahradou, ve které probíhá výuka za hezkého počasí. Whitsundays je vstupní branou do Great Barrier Reef, ráje milovníků potápění a podmořského života. Škola sídlí v nové moderní budově s výhledem na tropickou zahradu. V Melbourne se nachází nově otevřená škola ve World Trade Centre s krásným výhledem na město i na řeku Yarra. Budova je nedaleko centra města a v dostupnosti tramvajových, autobusových a vlakových linek. 

Kurzy a ubytování

Škola nabízí kromě tradičních kurzů General a Intensive English i kurzy připravující na cambridgeské zkoušky FCE, CAE, CPE. Dále škola nabízí  přípravu na zkoušku IELTS, která probíhá v ranních a v Adelaide i ve večerních hodinách. V Adeliade můžete navštěvovat i kurz Business English. V široké nabídce kurzů si můžete zvolit také např. kurz kombinovaný s golfem English + Golf nebo English + Tennis, který probíhá v Adelaide. Ceny obou kurzů jsou na vyžádání. Ve Whitsundays je možné kombinovat studium angličtiny s plachtěním díky kurzu English + Sailing nebo s potápěním English + Diving. Kurz angličtiny trvá 4 týdny a poté absolvujete 3 dny potápění a získáte SSI Certificate in Open Water Diving. U kurzu plachtění následuje po 4 týdnech angličtiny šesti denní výuka plachtění. Po úspěšném ukončení kurzu získají studenti Competent Crew Certificate a Australian Yachting Federation Certificate. Pro tento kurz je nutná pokročilá úroveň angličtiny. Učitelům angličtiny je určeny 4 týdenní kurz CELTA. Pro starší studenty je v nabídce školy Senior Course, který probíhá ve všech třech městech a kombinuje angličtinu s aktivitami. V nabídce jsou i soukromé lekce One to One. Ubytování školy SACE zajišťují v hostitelských rodinách, případně v hostelech, ve Whitsundays také ve vlastní studentské rezidenci.

© 1999 - 2019 STUDYLINE s.r.o., V Jámě 1, 110 00 Praha 1,
tel.: 224 233 428, e-mail:
info@studyline.cz, www.Australie-studium.cz