přejít na hlavní menu přejít na hlavní menu

Sterling Business College

Perth

Odborná škola s vysokým zastoupením australských studentů. Škola se specializuje na obory Business, Tourism, Child Care a Graphic Design.

odborné kurzy

Max. / prům. počet studentů ve škole:

350 / 160

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

35 / 20

Minimální věk:

 18 let

Národnostní složení studentů:

35% Austrálie
17% Asie
17% Jižní Amerika
13% Evropa
6% Afrika
12% Ostatní

Zastoupení ČR:

3%

Vybavení školy:

učebny pro business, tourism a childcare, profesionální grafické studio, počítačové učebny s multimediálním vybavením, mikrovlná trouba, lednička, nápojový automat

Přednosti školy:

flexibilní výuka, přátelská atmosféra a individuální přístup, národností složení studentů

Délka lekce:

60 minut

Úvod

Sterling Business College je škola specializovaná na výuku odborných kurzů. Nízký počet studentů ve třídách, vysoce kvalifikovaní lektoři, osobní přístup a flexibilita studia garantují příjemné studijní prostředí, kterým je tato škola známá. Velkou část studentů tvoří Australané, což je velkou výhodou pro mezinárodní studenty, kteří se díky tomu mohou snadno seznámit s místními studenty.

Akční nabídka

Sleva 50% na kurz Certificate III in Travel s nástupem 24.7.2017. Cena po slevě jen 2600 AUD.

Lokalita

Budova Sterling Business College se nachází v centru Perthu na ulici Newcastle Street, v moderní budově, nedaleko řeky Swan. Ze školy se během pár minut dostanete nejen k nábřeží, ale také do centra plného restaurací, kaváren a k mnoha dalším turistickým atrakcím v Perthu. Studenti Sterlingu mohou využívat městskou veřejnou dopravu za zvýhodněné ceny díky elektronické kartě  Smartrider, kterou ve škole obdrží zdarma.

Kurzy a ubytování

Sterling Business College vyučuje odborné kurzy se zaměřením na Business, Marketing, Management, Community & Children´s Services , Graphic Design, Visual Arts a Travel and Tourism. Studenti cestovního ruchu mají jedinečnou možnost složit zkoušku a obdržet celosvětově uznávaný certifikát Sabre. Každý kurz má jiný rozvrh, ale výuka probíhá maximálně 4 dny v týdnu. Mezi výhody školy patří lokalita, flexibilita studia a příznivé národnostní složení studentů, neboť na Sterling Business College je poměrně velké zastoupení Australanů. Škola svým studentům nezajišťuje ubytování, ale pro zájemce je možné zajistit ubytování v rodině. Detaily a ceny ubytování jsou na vyžádání.

Sterling Business College

Vyberte si pobyt

© 1999 - 2017 STUDYLINE s.r.o. - studium v zahraničí, Uhelný trh 9, 110 00 Praha 1,
tel.: 224 233 428, e-mail: info@studyline.cz, www.Australie-Studium.cz