přejít na hlavní menu
Sterling Business College

Sterling Business College

Perth

Odborná škola s vysokým zastoupením australských studentů. Škola se specializuje na obory Business, Tourism, Graphic Design, Child Care a nově také Aged Care. Od 27.7.2020 zpět prezenční výuka.

kurzy pro dospělé odborné kurzy

Max. / prům. počet studentů ve škole:

350 / 160

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

35 / 20

Minimální věk:

 18 let

Národnostní složení studentů:

35% Austrálie
17% Asie
17% Jižní Amerika
13% Evropa
6% Afrika
12% Ostatní

Zastoupení ČR:

3%

Vybavení školy:

učebny pro business, tourism a childcare, profesionální grafické studio, počítačové učebny s multimediálním vybavením, mikrovlná trouba, lednička, nápojový automat

Přednosti školy:

flexibilní výuka, přátelská atmosféra a individuální přístup, národností složení studentů

Délka lekce:

60 minut

Úvod

Sterling Business College je škola specializovaná na výuku odborných kurzů. Nízký počet studentů ve třídách, vysoce kvalifikovaní lektoři, osobní přístup a flexibilita studia garantují příjemné studijní prostředí, kterým je tato škola známá. Velkou část studentů tvoří Australané, což je velkou výhodou pro mezinárodní studenty, kteří se díky tomu mohou snadno seznámit s místními studenty.

Lokalita

Budova Sterling Business College se nachází v centru Perthu na ulici Newcastle Street, v moderní budově, nedaleko řeky Swan. Ze školy se během pár minut dostanete nejen k nábřeží, ale také do centra plného restaurací, kaváren a k mnoha dalším turistickým atrakcím v Perthu. Studenti Sterlingu mohou využívat městskou veřejnou dopravu za zvýhodněné ceny díky elektronické kartě  Smartrider, kterou ve škole obdrží zdarma.

Kurzy a ubytování

Sterling Business College vyučuje odborné kurzy se zaměřením na Business, Leadership & Management, Marketing & Communication, Digital Media Technologies,  Early Childhood Education and Care , Aged Care and Disability,  Travel and Tourism, Design (Graphic Design Focus) a Visual Arts. Studenti cestovního ruchu mají jedinečnou možnost složit zkoušku a obdržet celosvětově uznávaný certifikát Sabre. Každý kurz má jiný rozvrh, ale výuka probíhá maximálně 4 dny v týdnu. Mezi výhody školy patří lokalita, flexibilita studia a příznivé národnostní složení studentů, neboť na Sterling Business College je poměrně velké zastoupení Australanů. Škola svým studentům nezajišťuje ubytování, ale pro zájemce je možné zajistit ubytování v rodině. Detaily a ceny ubytování jsou na vyžádání.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.