přejít na hlavní menu
Strathfield College

Strathfield College

Sydney, Melbourne

Strathfield College nabízí jazykové kurzy a odborné kurzy v Sydney a Melbourne za velmi příznivé ceny - 1605 AUD / term.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery odborné kurzy

Max. / prům. počet studentů ve škole:

500 / 450

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

VET: 30/25

Minimální věk:

18 let

Národnostní složení studentů:

27% Asie

27% Jižní Amerika

24% Evropa

22% Ostatní

Zastoupení ČR:

2%

Vybavení školy:

počítačová učebna s přístupem na internet, WiFi, společenská místnost s vybavenou kuchyňkou

Přednosti školy:

flexibilní rozvrh - výuka jen dva dny v týdnu, cenově dostupná škola, dobrý národnostní mix, skvělá lokalita v Sydney, jen 5 minut od Central Station

Délka lekce:

60 minut

Úvod

Strathfield College je škola s dlouholetou tradicí. Již více jak 20 let nabízí kurzy pro zahraniční studenty v různých oborech (Business, Marketing, IT, Hospitality a Tourism nebo Website Development). Na škole lze studovat také angličtinu. Velmi oblíbená je kombinace angličtiny s odborným kurzem. U odborných kurzů si studenti cení flexibilního rozvrhu, kdy je studium jen dva dny v týdnu. Díky tomu mají studenti více času na poznávání Austrálie a na práci, díky které si mohou na studium přivydělat.

Lokalita

V Sydney má Strathfield College budovu v Surry Hills na Mary Street, jen pár minut od vlakového nádraží. Čtvrť Surry Hills je atraktivní část města se spoustou kaváren, restaurací a krásným parkem. V Melbourne najdete školu v centru města (Central Business District) na ulici Little Collins Street. Škola je dobře dostupná dopravou, například melbourneskými ikonickými tramvajemi. Obě školy mají prostorné, klimatizované učebny vybavené počítači. Ve společenské místnosti mají studenti k dispozici mikrovlnky a lednici. Na školách je wifi pokrytí.

Kurzy a ubytování

Strathfield College nabízí širokou škálu odborných kurzů. Můžete vybírat kratší kurzy Certificate, nebo pak roční Diploma a dvouleté Advanced Diploma v oborech Business (Marketing, Leadership and Management), Tourism and Hospitality, IT či Website Development. Všechny odborné kurzy jsou zaměřené prakticky, tak abyste po jejich absolvování využili znalosti v pracovním životě. Škola spolupracuje také s mnoha australskými univerzitami, které uznávají kredity za odborné kurzy vystudované na Strathfield College. Nástupy do odborných kurzů jsou 8 x do roka. Docházka je pouze dva dny v týdnu.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.