přejít na hlavní menu
Sydney English Academy

Sydney English Academy

Sydney Manly

Jazyková škola rodinného typu 100 metrů od nejkrásnější pláže v Sydney - Manly Beach.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

 

Max. / prům. počet studentů ve škole:

110 / 80

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

GE: 15 / 11
IELTS: 15 / 8
Cambridge: 12 / 10

Minimální věk:

 16 let

Národnostní složení studentů:

45% Evropa (Švýcarsko, Francie)
30% Jižní Amerika
20% Asie (Japonsko, Korea)

5% Ostatní

Zastoupení ČR:

4%

Vybavení školy:

klimatizované učebny, počítačová učebna, wifi, televizní místnost s DVD, kuchyňka

Přednosti školy:

rodinná atmosféra, osobní přístup, poloha 100 metrů od pláže Manly Beach

Délka lekce:

60 minut

Úvod

Škola Sydney English Academy (SEA) je menší rodinná škola s přátelskou atmosférou a menším počtem studentů. Třídy jsou malé s maximálně 15 studenty, ale průměrně je ve třídě kolem deseti studenů. V této škole se proto vždy budete cítit příjemně a v hodinách vám bude věnována individuální pozornost. Mezi hlavní přednosti školy SEA patří osobní přístup a skvělá lokalita.

Lokalita

Škola se nachází na hlavní turistické promenádě The Corso, pouhých 100 metrů od nejkrásnější pláže v Sydney, Manly Beach. Studenti tak studují v příjemném prostředí a volný čas mohou trávit na pláži. Manly patří mezi nejoblíbenější turistické destinace v Sydney. V této části Sydney se nachází spousta barů, restaurací, hotelů a kaváren. Je to nejlepší místo pro studium, práci a bydlení v Sydney. Přitom do centra Sydney se dostanete za 30 minut lodí nebo autobusem.

Kurzy a ubytování

SEA nabízí kurzy obecné angličtiny General English, IELTS a cambridgeské kurzy FCE, CAE. Většina studentů začíná studovat kurz General English, na nějž naváže cambridgeským kurzem zakončeným zkouškou FCE či CAE. Všechny učebny jsou klimatizované. Studenti mají k dispozici také počítačovou učebnu s internetem. Vzhledem k lokalitě škola nabízí také kurzy English + Surfing a English + Diving o intenzitě 15 lekcí / týden, které nejsou intenzivní a nelze na ně vyřídit studentské vízum. Pro dívky, které by chtěli spojit studium s hlídáním dětí je výhodný program Demi Pair. Podmínkou je studium alespoň 12 týdnů. SEA připravuje pro své studenty zajímavý program mimoškolních aktivit, ať už sportovních, kulturních či poznávacích. Ubytování zajišťuje v hostitelských rodinách. Další možností je ubytování v hostelech, kterých je na Manly mnoho.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.