přejít na hlavní menu
Sydney English Language Centre

Sydney English Language Centre

Sydney Bondi, Sydney

Jazyková škola 5 minut od pláže Bondi Beach a také v centru Sydney. Široká nabídka kurzů angličtiny a odborných kurzů v oblasti Fitness, Bussiness and Early Childhood!

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery odborné kurzy

 

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Bondi: 350 / 300
Sydney: 150 / 100

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

GE, IELTS: 15 / 14
Cambridge: 14 / 12

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

60% Evropa (Švýcarsko, Francie, Německo)
25% Asie (Japonsko, Korea)
15% Jižní Amerika (Brazílie)

Zastoupení ČR:

4 % 

Vybavení školy:

24 učeben (Bondi), 10 učeben (Sydney), společenská místnost pro studenty, kavárna, kuchyňka, počítačová učebna

Přednosti školy:

lokalita, kvalifikovaní učitelé, osobní přístup, složení studentů, široká nabídka kurzů, moderní vybavení

Délka lekce:

 60 minut

 

Úvod

Sydney English Language Centre (SELC) se zaměřuje na výuku angličtiny pro zahraniční studenty, kteří na školu přijíždějí z více než 30 zemí světa. Ke škole SELC patří i SELC Career College, která se zaměřuje na VET kurzy v oblasti Fitness, Early Childhood Education & Care a Business & Management.  SELC patří mezi nejmoderněji vybavené školy nejen v Sydney, ale v celé Austrálii. Škola je členem asociací NEAS, EA, FIYTO a ALTO

Lokalita

SELC se nachází na Bondi Junction, v jedné z nejatraktivnějších lokalit v Sydney, odkud je to 15 minut do centra a 5 minut na nejznámější pláž v Sydney Bondi Beach. Bondi Junction je ideální lokalita pro studium, práci a bydlení. V roce 2012 otevřela škola své nové moderní centrum také v centru města. SELC zde najdete na York Street, nedaleko hlavního dopravního uzlu Town Hall, odkud se pohodlně dostanete do všech částí Sydney. SELC v Bondi nabízí výuku kurzů angličtiny a SELC v City se specializuje na výuku odborných kurzů.

Kurzy a ubytování

SELC nabízí širokou škálu kurzů. Každou středu mají studenti kurzu General English s minimálně středně pokročilou úrovní na výběr z následujících volitelných předmětů: poslech a konverzace, psaní a gramatika, příprava na zkoušky TOEIC, TOEFL, Austrálie, kultura, sport, zdraví, atd. Mezi nejkvalitnější kurzy na škole patří cambridgeské kurzy FCE, CAE a CPE. V ceně 10 týdenního kurzu je 1 celodenní exkurze mimo Sydney, při 12 týdenním studiu je v ceně zahrnut dvoudenní výlet. Širokou paletu kurzů doplňují kurzy IELTS a prakticky zaměřený kurz English for Customer Service Communication, zakončený certifikáty Barista a Latte Art Certificates. Pro studenty, kteří plánují studium na odborné škole nebo univerzitě je vhodný kurz English for Academic Purposes. Na škole v Bondi lze také studovat odborné kurzy Certificate III nebo IV in Fitness, vybírat můžete z ranních a večerních kurzů.  V City můžete studovat Certificate III nebo Diploma of Early Childhood Education and Care, opět ranní či večerní kurzyNa Bondi jsou v nabídce večerní kurzy Business a Management.  Tyto kurzy probíhají jen dva dny v týdnu a to v po a út nebo st a čt. SELC zajišťuje ubytování v hostitelských rodinách a studentských rezidencích Sinclairs Lodge nebo Jack´s Place Lodge. Obě rezidence jsou moderně vybavené. Sinclairs Lodge se nachází velmi blízko školy na Bondi (cca 10 minut pěšky). Rezidenci Jack´s Place najdete v Elizabeth Bay, která je blíže škole v centru (cca 15 minut vlakem) a do školy na Bondi Junction se dostanete vlakem za cca 20 minut. V dubnu 2017 otvírá škola SELC nové ubytování pro své studenty a to SELC Bondi Lodge. Jde o moderní třípatrovou budovu s 25 pokoji. K dispozici je studentům i vybavená kuchyň, pračka a wifi. Výhodou je pěší vzdálenost k pláži Bondi a 10 minut chůze ke škole SELC.

© 1999 - 2018 STUDYLINE s.r.o., Uhelný trh 9, 110 00 Praha 1,
tel.: 224 233 428, e-mail:
info@studyline.cz, www.Australie-studium.cz