přejít na hlavní menu
Lexis English

Lexis English

Brisbane, Sunshine Coast, Noosa, Byron Bay, Perth, Sydney Manly

Kurzy angličtiny v pěti turisticky zajímavých destinacích. Využijte skvělé ceny angličtiny za 250 AUD platné po celý rok 2019!

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele odborné kurzy

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Brisbane: 180 / 150
Sunshine Coast: 180 / 130
Noosa: 270 / 230
Byron Bay: 120 / 90
Perth: 240 / 180
Sydney Manly: 120

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

Brisbane: 15 / 12
Sunshine Coast: 15 / 11
Noosa: 15 / 12
Byron Bay: 15 / 11
Perth: 15 / 11
Sydney Manly: 11 /10

Minimální věk:

dospělí: 17 let
junioři: 13 let

Národnostní složení studentů:

Brisbane: 61% Asie, 22% Evropa, 5% Jižní Amerika, 12% Ostatní
Sunshine Coast: 45% Evropa, 36% Asie, 6% Jižní Amerika, 13% Ostatní
Noosa: 55% Evropa, 39% Asie, 6% Jižní Amerika
Byron Bay: 71% Evropa, 20% Asie, 9% Jižní Amerika
Perth: 63% Evropa, 23% Asie, 14% Jižní Amerika

Sydney Manly: Brazil, Japan, Swizerland, Colombia, Spain

Zastoupení ČR:

Brisbane: 1%
Sunshine Coast, Noosa: 12%
Byron Bay: 2%
Perth: 13%

Vybavení školy:

všechny školy jsou moderně vybavené, klimatizované učebny, počítačové učebny s internetem, wifi, kuchyňka, knihovna, ve většině škol venkovní terasa s výhledem na město / oceán

Přednosti školy:

výborné národnostní složení studentů, školy v blízkosti krásných pláží, kvalita výuky, cena, exotické lokality a celoročně příjemné klima, Job Workshopy

Délka lekce:

60 minut

Úvod

Lexis English má v Austrálii pět center v atraktivních lokalitách - Brisbane, Sunshine Coast, Noosa, Byron Bay a Perth, kde můžete během studia objevovat pravou Austrálii a užívat si krásné pláže. Jednou z předností školy Lexis je péče, kterou věnují každému studentovi.  Škola má kvalifikované učitele a nabízí širokou škálu kurzů pro dospělé i juniory. Studenti se mohou účasnit i mimoškolních aktivit a exkurzí, které škola připravuje, a zlepšovat si tak jazykovou úroveň i během volného času.

Lokalita

Škola v Brisbane sídlí v centru města v moderní budově s terasou a výhledem na mrakodrapy. V blízkosti školy jsou obchody, kavárny a bary. Škola na Sunshine Coast sídlí na jihu pobřeží v městečku Maroochydore (populace 300 000). Tato lokalita nabízí ideální podmínky pro surfaře. V blízkosti školy je největší nákupní a společenské centrum v Queenslandu Sunshine Plaza. Kampus v Noose (populace 55 000) je situován v oblasti Sunshine Coast, což je pobřeží známé svými krásnými plážemi s bílým pískem a křišťálově čistou vodou. Subtropické klima je ideální pro koupání, surfování, kajaking či kiteboarding. Tyto lokality jsou výhodné pro studenty, kteří hledají práci, neboť je zde spousta obchodů, kaváren a restaurací a konkurence na trhu práce je malá. Lexis English v Byron Bay (populace 33 000) je situovaná jen pár minut od centra a pláží. Byron Bay je opravdový ráj pro surfaře, navíc to není daleko do Brisbane a Gold Coast. Škola v Perthu se nachází jen pouhé dvě minuty od Scarborough Beach, což je jedna z nejkrásnějších pláží v Austrálii. Sydney Manly patří k studenty nejčastěji vyhledávaným místům po příjezdu do Sydney. Právě tam nyní Lexis otevřela svoji novou školu. Jen pár kroků od písečných pláží, barů, restaurací a kaváren, které zajišťují dostatek pracovních míst po celý rok. Škola má v nabídce široké spektrum jazykových kurzů, včetně kurzu spojeného se surfováním pro držitele turistických víz.

Kurzy a ubytování

Studium na škole Lexis English splní vaše očekávání. Můžete zde studovat kurzy obecné angličtiny General English nebo mezinárodně uznávané zkoušky FCE, CAE, CPE a IELTS. Dále je možné spojit kurz angličtiny s lekcemi surfování English + Surfing nebo English + Yoga. Oba tyto kurzy nejsou určeny pro držitele studentských víz. Pro studenty, kteří jsou v Austrálii na studentské vízum a mají povolení pracovat 20 hodin týdně škola nabízí ve všech svých centrech zdarma Lexis Work Shop. Ten se skládá ze 4 modulů, po jejichž absolvování pro vás bude nalezení práce hračka. První modul je zaměřen na tvorbu CV a motivačního dopisu. Druhý modul se zaměřuje na odpovídání inzerátů po telefonu. Třetí modul učí studenty, jak uspět na interview a v posledním modulu se studenti dozví tipy, kdy, kde a jak se dá v dané lokalitě najít práce. Lexis ale myslí i na mladší studenty a během léta pořádá Teen Activity Program (TAP) v Byron Bay, Noose a Perthu. V ceně tohoto Junior Course Homestay jsou 3 lekce General English denně, aktivity a exkurze s přepravou, ubytování v rodině s plnou penzí a letištní transfery. Pro zájemce o sport je možné kombinovat Junior Course se surfingem nebo tenisem. Výběr ubytování pro dospělé je také velmi široký. Můžete si vybrat například ubytování v hostitelské rodině v několika variantách jako jsou homestay s vlastní koupelnou, klasické homestay s polopenzí či pouze se snídaní. Lexis zajišťují také ubytování ve Student House a v Byron Bay i v rezidenci, která se nachází hned vedle školy.

© 1999 - 2019 STUDYLINE s.r.o., V Jámě 1, 110 00 Praha 1,
tel.: 224 233 428, e-mail:
info@studyline.cz, www.Australie-studium.cz