přejít na hlavní menu
Milner International College of English

Milner International College of English

Perth

Jazyková škola s dlouholetou tradicí v centru Perthu. Výhodou školy je intenzita studia 23 lekcí / týden s délkou lekce 56 minut! Škola se specializuje na kurzy zakončené cambridgskými zkouškami. Akční nabídka zápisné zdarma!

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Max. / prům. počet studentů ve škole:

420 / 300

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

14 / 11

MInimální věk:

 16 let

Národnostní složení studentů:

48% Asie
30% Evropa
21% Jižní Amerika
1% Ostatní

Zastoupení ČR:

3%

Vybavení školy:

jazyková posluchárna, 2 počítačové učebny s přístupem na internet, knihovna, kavárna, potápěčská škola, zahrada na střeše budovy

Přednosti školy:

velmi spokojení studenti, individuální přístup ke studentům, kurzy pro učitele, poloha školy, kavárna a potápěčská škola v prostorách školy, možnost využití permanentky do fitness centra

Délka lekce:

56 minut

Úvod

Milner International College of English byla založena v roce 1984 panem Warrenem Milnerem a dodnes je vlastněna a provozována jeho rodinou. V Austrálii patří mezi velice prestižní jazykové školy s dlouhodobou tradicí. Škola zajišťuje kvalitní výuku angličtiny a služby, se kterými jsou naši klienti velice spokojeni. Škola Milner má akreditaci NEAS a je členem organizace EA.

Akční nabídka

Zápisné zdarma!

Lokalita

Perth se chlubí tím, že je zde slunečno  8 hodin denně po celý rok. Jde o přátelské, moderní  a čisté město. Milner College sídlí ve vlastní moderní budově v samém centru Perthu s velmi dobrým dopravním spojením ze všech částí města. Škola je pouhé dvě minuty chůze od řeky Swan a za pět minut jste ze školy také na hlavní obchodní třídě Hay Street. V budově školy se nachází kavárna, střešní zahrada a potápěčská škola, kde mohou studenti za přijatelné ceny absolvovat mezinárodně uznávané potápěčské zkoušky PADI. Studenti dostávají od školy zdarma permanentku, na kterou mohou navštěvovat saunu, bazén a posilovnu v blízkosti školy. Studenti také mohou zdarma navštěvovat knihovnu Perth City Library.

Kurzy a ubytování

Škola nabízí studium obecné angličtiny v intenzitě 23 lekcí / týden s délkou lekce 56 minut. Studenti jsou na základě testu rozděleni do 8 úrovní od začátečníků po pokročilé. Dále můžete na Milneru studovat  kurzy připravující na cambridgeské zkoušky FCE, CAE, CPE a IELTS. Milner je nejúsoěšnější školou v přípravě na cambridgské zkoušky v Perthu. Pro učitele angličtiny jsou v nabídce specializované kurzy  TESOL. Samozřejmostí jsou také kurzy One to one. Výuku vedou kvalifikování lektoři s univerzitním vzdělánim. Milner spolupracuje s mnoha univerzitami a odbornými školami. Mimo výuku nabízí škola svým studentům zdarma dvakrát týdně aktivity jako fotbal, tenis, golf, lezení po skalách, plachtění nebo beach volejbal. Škola vychází svým studentům vstříc i širokou nabídkou ubytování. Vedle klasické varianty ubytování v hostitelských rodinách škola nabízí i ubytování ve vlastních apartmánech Odyssea. Levnější variantou je pak ubytováni v Student Village a Student House, který je vzdálený 10 minut chůze od školy.

© 1999 - 2019 STUDYLINE s.r.o., V Jámě 1, 110 00 Praha 1,
tel.: 224 233 428, e-mail:
info@studyline.cz, www.Australie-studium.cz